Autor Futbol
28 Novembre 2014 a 10:00

Futbol del cap de setmana

Tots els horaris de tots els partits

Horaris de futbol del cap de setmana // Foto: Marta Casas

Horaris de futbol del cap de setmana // Foto: Marta Casas

Dissabte

2ª Divisió A

20.00h – CE Sabadell FC – UD Las Palmas

 

2ª Catalana Grup 4

16.00h – UD Taradell – UE Castellar

16.00h – CE Llerona – CF Sabadell Nord

 

3ª Catalana Grup 6

17.00h – Pª Dep. Pajaril – UE Castellar B

17.15h – FC Cerdanyola del Vallès B – CF Can Boada

 

3ª Catalana Grup 7

16.00h – AT Gironella CF B – FC Matadepera

 

3ª Catalana Grup 9

16.30h – UE Montmeló – UCF Santa Perpètua

17.00h – CF Les Franqueses – FC Palau Solità i Plegamans

 

4ª Catalana Grup 8

18.30h – FC Palau Solità i Plegamans B – CF Santa Agnès

 

4ª Catalana Grup 14

17.15h – Escola F. Barberà Andalucia B – UE Les Fonts

18.00h – CD Llano de Sabadell B – UD Can Trias B

 

1ª Catalana Femenina Grup 2

20.00h – CE Mercantil – CF Barceloneta

 

Diumenge

3ª Divisió Nacional Catalana Grup 5

12.00h – FC Cerdanyola del Vallès – CE Europa

16.30h – UE Figueres – CE Sabadell FC B

 

2ª Catalana Grup 4

11.30h – UE Sabadellenca – C. Bellavista Milán

12.00h – UD San Lorenzo – UD Tibidabo Torre Romeu

16.30h – AT Gironella CF – FC Sant Quirze del Vallès

 

3ª Catalana Grup 6

12.00h – CF Mirasol – Bacó Unión – Escola F. Barberà Andalucia

12.00h – AT Can Deu – UD La Planada

12.15h – CFU Can Rull Romulo Tronchoni – CF Júnior

12.15h – UE Calldetenes – UD Marina

16.00h – FC Joanenc B – CD Llano de Sabadell

 

4ª Catalana Grup 14

12.00h – VDF Roureda – FC Matadepera B

12.00h – CE Olímpic Can Fatjó B – CF La Romanica

12.00h – CF Maurina Ègara – UE Sabadellenca B

 

Divisió d’Honor Juvenil Grup 3

12.00h – FC Barcelona – CE Mercantil

 

Preferent Catalana Femenina Grup 1

12.00h – CF Escola Esportiva Guineueta – FC Cerdanyola del Vallès

17.00h – FC Parroquial Santa Eugènia – CE Sabadell FC

 

1ª Catalana Femenina Grup 2

18.15h – FC Sant Quirze del Vallès – UD La Planada

 

2ª Catalana Femenina Grup 3

12.00h – Celtic C. Les Franqueses – CE Sabadell FC B

18.00h – UD La Planada B – FC Sant Cugat Esport

Switch to mobile version